Boot Camp

To coraz popularniejsza w Europie forma treningu funkcjonalnego na świeżym powietrzu. Zajęcia przeprowadzane są grupie, co daje większą motywację i wsparcie. Na treningach uczestnicy nie tylko ćwiczą wszystkie partie ciała, ale również pracują nad motoryką, wzmacniają wytrzymałość i odporność. Metoda wywodzi się z ćwiczeń wykonywanych w trakcie szkoleń armii amerykańskiej, ale zajęcia Boot Camp Polska bardziej przypominają dobrą zabawę z młodzieńczych lat niż wojskową musztrę.

„…Boot Camp polega głownie na prostych ćwiczeniach siłowych, koordynacyjnych i sprawnościowych do których nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt, ale jedynie wiedza i pomysłowość prowadzącego zajęcia. Szybkie tempo i krótkie przerwy powoduje, że trening nosi cechy interwałów…” (Runners Word III 2013).

Jednym słowem Boot Camp to trening funkcjonalny, czy robisz to co może Ci się przydać w życiu.

Tak więc jeśli macie ochotę dołączyć – czekamy!!
Nie zapomnijcie zabrać ze sobą na trening dobrego humoru, wygodnych butów i ubrania w którym z czystym sumieniem będziecie się czołgać, robić pompki, niezliczone rodzaje burpees czy deski. Każdy trening został przygotowany przez Trenera certyfikowanego przez BOOT CAMP POLSKA.

Więcej informacji w czasopismach Bieganie oraz Runners World:
http://www.bootcamppolska.pl/upload/artBC.PDF
http://www.bootcamppolska.pl/upload/File/060-065BIEGANIEX2013BOOTCAMP.pdf

oraz na stronie Boot Camp Polska:
http://www.bootcamppolska.pl/

Szczegóły i zapisy w recepcji klubu.

Facebook