• 02KWI2015

  Clauditte Miss Cooking

  Drogie Klubowiczki,
  Chciałybyśmy przedstawić Wam Klaudię, która prowadzi swojego bloga kulinarnego i będzie z nami współpracować przy części „kulinarnej” bloga Manufaktury.
  Na dobry początek współpracy proponujemy Wam czekoladowe ciasto białkowe – może wypróbujecie przepis przy okazji zbliżających się świąt.

  FitBlog – Czekoladowe ciasto białkowe

  A poniżej kilka słów, które Klaudia przesłała nam, abyście mogły ja bliżej poznać:

  „Absolwentka Turystyki i Rekreacji. Z wykształcenia Manager Turystyki Międzynarodowej. Prywatnie mamusia Gabriela. Syn mój może i posiada anielskie imię natomiast temperament to dziecko ma iście szatański. Kuchnia to miejsce gdzie rozwijam swoje pasje. Coraz częściej do nauki gotowania zachęcam syna. Mój syn prawdopodobnie będzie miał najpiękniejsze kanapki w szkole !!!
  Bloga powadzę od grudnia 2012 roku. Zapewne do dziś biłabym się z myślami czy go właściwie założyć, czy ktoś będzie to czytał. Przekonał mnie do tego mąż. Więc bez chwili zastanowienia parę kliknięć i prawie gotowe…prawie bo najgorszy moment pojawia się w chwili podania nazwy dla bloga. Stąd właśnie ten twór Clauditte Miss Cooking. Nie ma to logicznego sensu. Trudno, tak już być musi.
  Nie mam właściwie podziału na lepsze i gorsze potrawy. Staram się gotować wszystko co się da. Od dłuższego czasu zaczęłam zwracać uwagę na to z gotuję i z czego gotuję. Wprowadziłam kilka zamienników do diety, ale na żadnej diecie nigdy nie byłam. Mam dni kiedy „kebab” czy „gyros” do mnie mówi i wtedy ulegam pokusie. Trudno jestem tylko człowiekiem i nie mogę rezygnować z przyjemności. Mam swój rozum i umiar. Gotuje głównie dla siebie i swojej rodzinki. Natomiast uwielbiam dzielić się swoimi przepisami i zdjęciami z innymi. Kuchnia to moja pracownia artystyczna.”

Facebook