• 21WRZ2015
  Jesienne nowości w Manufakturze

  Jesienne nowości w Manufakturze

  Tej jesieni specjalnie dla Was wprowadzamy szereg niespodzianek:

  1. Dla stałych fanek Aeroboxu wprowadzamy zajęcia o wyższej intensywności TURBOKICK, na których będziecie mogły uwolnić jeszcze większą liczbę endorfin.
  2. Na Wasze gorące prośby w poniedziałki o godz. 18.30 powraca STEP z Gosią Chrąchol, a we wtorki o 19.45 Gosia przygotowała dla Was taneczną niespodzianek ZUMFIT (połączenie Latino Dance z ZUMBĄ).
  3. Ponieważ wiele z Was pokochało w naszym klubie jogę i rozwija się coraz bardziej z każdymi zajęciami – wprowadzamy dla Was możliwość pogłębiania wiedzy i umiejętności na 90-minutowych zajęciach z FITJOGI z Gosią w każdy poniedziałek o godz. 20.00.
  4. Dla spragnionych wrażeń i nowości w klubie przygotowałyśmy dwa typy zajęć: zajęcia ze sztangami BODY PUMP – (czwartek o godz. 18.00) oraz zajęcia z Kettlami (czwartek o godz. 20.00).
  5. Dopełnieniem naszych niespodzianek jest nowy typ zajęć w naszym klubie. Monika przygotowała dla Was fantastyczne zajęcia FIT BODY WORKOUT, które cechuje wysoka intensywność i świadoma praca z własnym ciałem. Jest to ambitny zestaw ćwiczeń po których poczujecie się zrelaksowane, smukłe i silne
  6. Dla wszystkich Pań, które chciałyby uzupełnić aktywność fizyczną dietą – zapraszamy na porady dietetyczne, do jednego z naszych trenerów Łukasza.
  7. Reaktywujemy również nasz autorki program SZKOŁĘ PLECÓW. Zapraszamy wszystkie Panie z problemami i dysfunkcjami kręgosłupa na zbawienne treningi z fizjoterapeutą w małych grupach.

  A już wkrótce więcej szczegółów.
  Serdecznie zapraszamy!

Facebook