Kriolipoliza

REWOLUCYJNA METODA WYMRAŻANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU!

 

Jako pierwsi w Lubinie prezentujemy Wam wspaniałą metodę walki z niechcianą tkanką tłuszczową i cellulitem. Zapraszamy do wypróbowania zabiegu KRIOLIPOLIZY – czyli bezbolesnego wymrażania tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza to przełomowa technologia pozwalająca miejscowo usuwać tkankę tłuszczową bez skalpela, użycia igieł, czy znieczulenia. Jest to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, którego skuteczność poparta jest licznymi badaniami klinicznymi.

Na skutek mrożenia (specjalną głowicą urządzenia) lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny, a następnie wydalane z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje.

Mówiąc prościej, nasza tkanka tłuszczowa podczas zabiegu jest wymrażana, a następnie w ciągu kilku tygodni usuwana przez układ limfatyczny naszego organizmu. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zalecane jest przeprowadzenie 2 – 3 zabiegów w odstępie ok. 5-6 tygodni.

Zabieg jest najczęściej stosowany w trzech obszarach: na brzuchu, plecach (boczkach) i tzw. bryczesach, czyli dolnej partii bioder i górnej partii ud.
Jako, że na efekty zabiegu czeka się kilka tygodni- warto już teraz pomyśleć o tym, zanim nadejdą i słoneczne ciepłe dni.

Nasze dotychczasowe rekordzistki straciły po ok. 7 – 8 centymetrów w okolicy brzucha w ciągu 5 tygodni od pierwszego zabiegu!!!!!
Dla większego efektu zabieg kriolipolizy warto poprzedzić masażami ręcznymi.

Efekty masaży możecie śledzić na naszej stronie www.manufakturafitnessu.pl oraz blogu: www.blog.manufakturafitnessu.pl (zakładka Motywacja).

Facebook