Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejną charytatywną akcję. Tym razem po raz pierwszy organizujemy terenowy bieg z przeszkodami dla Ani Adamczyk chorej na pęcherzycę.

Będziecie mogli sprawdzić nie tylko swoją wytrzymałość biegową, ale także sprawność i zwinność.
Gwarantujemy świetną zabawę i fajne imprezy towarzyszące dla całej rodziny.

Pamiętacie liczy się dobra zabawa i pomoc innym!

O Ani:
„Mam na imię Ania, jestem nastolatką. Od urodzenia choruję na nieuleczalną chorobę skóry pęcherzycę (tak nazywa się chorobę w skrócie). Pęcherzyca jest to pęcherzowe oddzielenie się naskórka. Ja choruję na ciężką odmianę pęcherzycy. Mimo tak ciężkiej choroby, jestem pogodną, uśmiechniętą nastolatką. Chodzę do Szkoły Zawodowej o kierunku ogrodnik. Lubię jeździć na rowerze oraz wykonywać różne prace plastyczne i spotykać się z przyjaciółmi.”

Środki zebrane podczas biegu oraz wpisowe zostanie przeznaczone na leczenie i pielęgnację Ani (np.: zakup drogich specjalistycznych opatrunków, które nie są refundowane przez NFZ).

ZGŁOSZENIA:
Wpisowe wynosi 40 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 11.04.2016. Zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: kontakt@manufakturafitnessu.pl

Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, adres oraz PESEL. Zwrotnie otrzymacie informację z numerem konta Stowarzyszenia Pro Humanitatis, na które należy przelać kwotę wpisowego.

PROGRAM IMPREZY:
Zawody
Od 10:00 – 10:30 biuro zawodów- rejestracja uczestników
10:30 – omówienie przeszkód i toru biegu
10:40 – 10:55- wspólna rozgrzewka dla zawodników. Prowadzenie instruktorzy Manufaktury.
11:00 – 12:00 – bieg
12:30 – wręczenie nagród zwycięzcom zawodów/ losowanie nagród wśród osób które zakupią losy

Imprezy towarzyszące od godziny 12.00
pomiary i analiza składu ciała – tkanka tłuszczowa, mięśnie, poziom wody i inne wskaźniki;
Mini zawody oraz wspólny trening Crossfit dla wszystkich odwiedzających imprezę- zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn prowadzone przez trenerów równolegle do głównych zawodów (drobne upominki dla zwycięzców od sponsorów);
Pokazy fitness i wspólne treningi.

REGULAMIN MIEDZIANY WIKING

wiking

Facebook