img8Tworzymy dla Was zupełnie nowe miejsce w Lubinie, gdzie nie tylko zadbacie o swoją kondycję fizyczną i zdrowie, ale też spędzicie miło czas, zrelaksujecie się lub po prostu spotkacie znajomych.

Nasz klub jest odpowiedzią na potrzeby kobiet oraz osób, które do tej pory nie odnalazły się w standardowych siłowniach i dużych sieciówkach. Zapraszamy do nas zarówno tych, którzy już ćwiczą i chcą spróbować czegoś nowego oraz wszystkich, którzy dopiero chcą rozpocząć swoja przygodę z fitnessem i sportem.

Oprócz różnorodnych grupowych zajęć fitness (np. aerobic, piltes, joga, step) oraz siłowni dostosowanej do potrzeb każdej kobiety, chcielibyśmy zaproponować Wam:

  • strefę treningu personalnego – w której możesz poćwiczyć pod okiem osobistego trenera
  • strefa treningu wolnego – funkcjonalnego-wierzymy, że ćwicząc z przyborami osiągasz więcej i w krótszym czasie

Jako pierwsi w naszym regionie stworzyliśmy klub z elementami medical fitness, w którym łączymy zalecenia lekarza z ćwiczeniami, dietą i zmianą trybu życia. Dodatkowo, w tej ofercie znajdą się zajęcia grupowe profilaktyki problemów z kręgosłupem, zajęcia dla seniorów oraz ćwiczenia dla kobiet w ciąży i mam z niemowlakami.

Korzystając z naszej lokalizacji (park miejski) i pięknej pogody zachęcamy do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Będziemy ćwiczyć w pobliskim parku (zajęcia terenowe z nordic walking, joga i pilates na trawie).

W klubie znajdzie się również pokój dzieci, gdzie bezpłatnie możesz zostawić swoją pociechę pod okiem opiekunki, podczas gdy sama cieszysz się treningiem.

Możesz u nas również skorzystać z cyklicznych wykładów o zdrowym stylu życia, a w strefie relaksu napijesz się dobrej kawy, porozmawiasz z trenerem lub przyjaciółką.

Manufaktura Fitnessu
Zmieniamy Twoje życie na zdrowsze!!!

Facebook