• 21WRZ2015
  SPORTOWY FESTYN RODZINNY

  SPORTOWY FESTYN RODZINNY

  ORGANIZATORZY: KGHM Wolontariat, Starostwo Powiatowe Lubin, Manufaktura Fitnessu
  GDZIE: Park koło klubu Manufaktura Fitnessu w Lubinie
  KIEDY: sobota 26.09.2015, godzina 11:00 – 16:00

  Już 26 września 2015 zapraszamy serdecznie na sportowy festyn rodzinny organizowany w ramach Charytatywnych Zawodów CrossFit dla Amatorów.

  Czeka na Was wiele atrakcji:
  Dla dzieci: zwiedzanie wozu strażackiego, animacje przygotowane przez Salę Zabaw Akuku oraz Grupę Eventową SuperBaby, zabawy i zajęcia taneczne dla dzieci (m.in. Zumbatonic) oraz zajęcia sportowe, zajęcia MMA dla dzieci, a także słodkie upominki i poczęstunek.

  Dla aktywnych: Zawody Crossfit dla amatorów, wspólne treningi CrossFit oraz pokazy i zajęcia fitness.

  Dodatkowo: konsultacje trenerskie, pomiary i analiza składu ciała, pomiary ciśnienia oraz loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

  Cała impreza ma na celu zbiórkę środków na wsparcie Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci z Autyzmem i Innymi Zaburzeniami Rozwojowymi DAR LOSU.
  Poprzez Wasz udział w zawodach oraz we wszystkich imprezach towarzyszących możecie pomóc małym podopiecznym fundacji.

  Zapraszamy serdecznie do udziału – do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych sponsorów, np. Vouchery na cały sezon na mecze MKS Zagłębie Lubin, Karnety miesięczne do CrossFit Lubin i CrossFit Głogów, Vouchery do kina Helios, koszulki Zagłębie Lubin, zaproszenia na masaże do Sensual Therapy, sesja terapeutyczna u Arkadiusza Szleszyńskiego oraz solarium Black Angel, odzież i gadżety sportowe, treningi crossfit oraz treningi MMA, Kick-boxing oraz zapasów w Streffa Lubin, bony zniżkowe do Deichmann.

  Więcej na: www.crossfitlubin.pl/zawody/

Facebook