Masaże

Jako jedyny klub w Lubinie oferujemy największą różnorodność zajęć Jogi dostosowanych do stopnia zaawansowania, warsztaty tematyczne dla osób początkujących oraz zaawansowanych, a także profesjonalny sprzęt do Jogi ułatwiający praktykę i dalszy rozwój.
W zawiązku z tym wprowadzamy dodatkowo do naszej oferty – KARNET JOGA.
Hatha Yoga, Ashtanga Vinyasa Yoga, Joga dla kręgosłupa, Joga relaksacyjna, Joga dla Pań w ciąży, Body Flow, Joga w parku… – a to wszystko w jednym karnecie!

Zajęcia prowadzone są przez dwie instruktorki Jogi, mające ogromne doświadczenie w terapeutycznej pracy z ciałem: Małgorzatę Kobus-Kwiatkowską i Ewę Barańską-Stwiertnię.

W ramach karnetu proponujemy zajęcia:

HATHA YOGA (grupa początkująca i zaawansowana)
Hatha Yoga jest jedną z najbardziej znanych na Zachodzie, tradycji indyjskiej jogi; bazuje głównie na pozycjach ciała zwanych asanami , procesach oczyszczających oraz na kontroli oddechu (pranajama ). Różni się od klasycznej yogi, kładąc większy nacisk na praktyki fizyczne. Dzięki wykonywaniu określonych pozycji (asan) ciało się wzmacnia i uelastycznia.

ASHTANGA VINYASA YOGA (grupa początkująca i zaawansowana)
Jest to jedna z najpopularniejszych odmian jogi na Zachodzie. Praktyka Ashtanga Vinyasa Jogi (zwanej czasem Power Jogą) przypadnie do gustu osobom, które chcą zarówno rozciągnąć, jak i wzmocnić swoje ciało. Ta rozgrzewająca praktyka charakteryzuje się płynnymi przejściami między pozycjami i energetyzującym oddechem. Rozwija świadomość, zarówno ciała jak i umysłu. Zajęcia kończą się głębokim relaksem.

JOGA DLA KRĘGOSŁUPA
Zajęcia opierają się na pracy z każdym z odcinków kręgosłupa, zmniejszając przykre dolegliwości bólowe, jednocześnie wzmacniając gorset mięśniowy. Skierowane głównie do osób mających przewlekłe bóle kręgosłupa spowodowane siedzącym trybem życia oraz cierpiących z powodu przepuklin jądra miażdżystego oraz zwyrodnień.

JOGA RELAKSACYJNA
Joga, która ukoi Twoje nerwy i wyciszy umysł. Zajęcia łączą w sobie elementy synchronizacji ruchu z oddechem, a także technik pranajamy (kontrola oddechu). Zajęcia kończą się głębokim relaksem.

BODY FLOW
Body Flow to alternatywa dla klasycznych form Jogi. Zajęcia prowadzone są przy łagodnej muzyce, łączą w sobie elementy choreografii składającej się z klasycznych asan Jogi i ćwiczeń Pilatesa.

JOGA W PARKU
Wraz z nadejściem ciepłych dni proponujemy zajęcia w parku, tuż przy naszym klubie. Wspaniała atmosfera wyciszenia i bliskości natury.
Karnet Joga obejmuje wszystkie zajęcia ranne i wieczorne od poniedziałku do soboty.
Dodatkowo, w ramach naszej oferty znajdziecie cykliczne warsztaty jogi dla początkujących i zaawansowanych

Facebook