Manufaktura seniora

Jako, że jesteśmy pierwszym w naszym regionie klubem fitness z elementami medical fitness, w którym łączymy zalecenia lekarza z ćwiczeniami, dietą i zmianą trybu życia, nasz zespół tworzy grono licencjonowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, instruktorów i trenerów personalnych, tj
 • Mateusz Troc – ukończył Wyższą Szkołę Fizjoterapii im. Andrzeja Czamary we Wrocławiu oraz Medyczne Studium Zawodowe w Zielonej Górze. Współpracował m.in. z Ośrodkiem Rehabilitacyjnym Promyk we Wrocławiu, Szpitalem Wojskowym, Szpitalem Pulmonologicznym oraz Ośrodkiem rehabilitacyjnym specjalizującym się w rehabilitacji schorzeń układu nerwowego we Wrocławiu. Od 2012 roku pracuje w Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie jako fizjoterapeuta. Specjalizuje się w fizjoterapii w sporcie. Sam przez wiele lat trenował piłkę nożną w swoim rodzinnym mieście Zielonej Górze. Dodatkowo, ukończył kursy specjalizujące między innymi: rehabilitacja w sporcie z elementami traumatologii oraz cały czas kształci się w dziedzinie fizjoterapii. Jest młody i energiczny, do każdego pacjenta pochodzi indywidualnie. Praca to jego pasja. W Manufakturze prowadzi indywidualne konsultacje z klientkami w ramach Szkoły Pleców oraz fizjoterapię.
 • Gosia Kobus Kwiatkowska – absolwentka fizjoterapii na Akademii Medycznej We Wrocławiu, gdzie zgłębiała wiedzę między innymi z dziedzin anatomii, fizjologii i biomechaniki. Od wielu lat praktykuje jogę nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje u nauczycieli z kraju, a także Norwegii, USA czy Indii.
  Specjalizuje się w dysfunkcjach kręgosłupa typu: kręgozmyk, przepukliny jądra miażdżystego, bóle kręgosłupa wynikające z siedzącego trybu pracy, skoliozy. Jest cierpliwa i do każdej osoby podchodzi bardzo indywidualnie, duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo oraz celowość wykonywanych ćwiczeń.
  Najlepsze referencje napisali jej sami pacjenci: ,,…Do Gosi trafiłam z diagnozą kręgozmyku L5/S1 i wynikiem TK na podstawie którego od lekarzy w kolejnych gabinetach słyszałam, że nie mam wyjścia i w przyszłości nie uniknę operacji kręgosłupa. A ja wiem że powrót do zdrowia zawdzięczam właśnie najlepszej fizjoterapeutce, która dała mi nadzieję na to, że można obudzić się bez bólu i wstać z łóżka bez problemu. Bezbłędnie postawiła diagnozę, zaplanowała leczenie, spokojnie i cierpliwie tłumaczyła mi każdy ruch i ćwiczenie oraz zawsze gotowa była mi pomóc i ulżyć w bólu…”.
 • Magda Nowicka – licencjonowana fizjoterapeutka od 2004r. od tamtej pory w zawodzie. Pracowała min. w Aquapark Polkowice z pacjentami z różnymi schorzeniami – najwięcej po udarach, zawałach i z uszkodzeniami narządu ruchu. Specjalizuje się również w pracy z pacjentami z zespołami bólowymi kręgosłupa. Ma też ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi w tym również z niepełnosprawnymi. Ukończyła również kurs Medical Fitness Trainer, Kinesiology taping, Trening relaksacyjny, Instruktor rekreacji ruchowej i zajęć ogólnousprawniających i wiele innych.
  Sama mówi o sobie, że specjalizuje się w stawianiu ludzi na nogi :-)
 • Monika Garboś – przez wiele lat trenowała lekkoatletykę i wciąż ze sportu czerpie najwięcej życiowej energii. Instruktor fitness specjalizująca się w treningu funkcjonalnym oraz w zajęciach dla kobiet w ciąży i mam z niemowlętami. Instruktorka Masażu Shantala, doradca chustonoszenia ClauWi.
  Od dwóch lat prowadzi również zajęcia mentalne (Joga, Pilates, Zdrowy kręgosłup), które cieszą się coraz większą popularnością, nieustannie też kształci się w tym zakresie min. w ProfiFitness School, Euro Fitness School , Opend Mind, oraz Sofa Chillout Room s.c.
  Na jej zajęciach panuje niepowtarzalna atmosfera.

Pamiętajcie: Połączenie wiedzy i doświadczenia naszych fizjoterapeutów oraz instruktorów w pracy z osobami z różnymi kontuzjami i dysfunkcjami, gwarantuje, że zrobimy wszystko, żeby przywrócić was do pełnej aktywności fizycznej.

Facebook