• 11KWI2017
  Wiosenna promocja masaży antycellulitowych

  Wiosenna promocja masaży antycellulitowych

  Marzysz o redukcji tkanki tłuszczowej? Zmniejszeniu obwodów wybranej części ciała? Wygładzeniu skóry lub odprowadzeniu toksyn?

  Skorzystaj z naszych masaży antycellulitowych i modelujących.

  Tylko do końca IV 2017 przy zakupie 10 masaży za 400 zł otrzymacie dodatkowy masaż, zniżkę na karboksyterapię lub trening personalny.

  Skuteczny masaż antycellulitowy powinien być masażem najintensywniejszym ze wszystkich. Ugniatanie, uciskanie i oklepywanie ciała jest dość bolesne, ponieważ jego zadaniem jest rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko w tkance podskórnej. Można dzięki niemu wymodelować i wyszczuplić sylwetkę a także pozbyć się cellulitu. Na swoim koncie mamy już duże osiągnięcia. Możemy pochwalić się, że po 1 serii masaży modelujących Panie straciły średnio po 7 cm w obwodach. Dodatkowo, nasze masażystki pracują na nowoczesnych urządzeniach rozbijania tkanki tłuszczowej innowacyjną technologią Karboksyterapii ( metoda rozbijania tkanki tłuszczowej gazem medycznym CO2, który częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe).

Facebook