• 20LIS2012

  www.lubin.pl – Zumbomania w Manufakturze

  Przypominamy, że 25 listopada w sali gimnastycznej przy ul. Składowej, odbędzie się andrzejkowy maraton Zumby organizowany przez klub fitness Manufaktura Zdrowia w Lubinie. – Na pomysł tego typu imprezy wpadliśmy już miesiąc temu. Okazało się, iż zainteresowanie zajęciami Zumnby jest tak ogromne. iż musimy z tygodnia na tydzień zwiększać ilość tych zajęć w grafiku – komentuje osoba z klubu fitness.

  Maraton Zumby rozpocznie się o godzinie 15.00 i potrwa do 17.30. Podczas imprezy swoje umiejętności będą prezentowali instruktorzy Przemek Waszczyszyn oraz Angelika Skibińska. – W większości miast, prawie każdy klub fitness ma w swojej ofercie kilka godzin zajęć Zumby w tygodni. Nasza impreza ma na celu pokazanie wszystkim, jak można świetnie bawić się, ćwiczyć i spalać kalorie podczas jednych zajęć – zapewniają organizatorzy.

  Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Fenomen tej aktywności polega na tym, iż uczestnicy nie zdają sobie nawet sprawy, że ćwiczą. Podczas godziny wspaniałej zabawy spalają setki kalorii. Zmieniające się rytmy powodują że Zumba może być porównana do treningu interwałowego – angażując całe ciało, powoduje spalanie tkanki tłuszczowej. Regularny trening sprawia, że w naszym organizmie wyzwalane są endorfiny – potocznie nazywane hormonami szczęścia. To właśnie dzięki nim jeszcze długo po zakończeniu ćwiczeń czujemy się zrelaksowane i w pełni szczęśliwe. Dzięki temu, że kroki są proste i nieskomplikowane, a intensywność zajęć zmienna- są one przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek i kondycje fizyczną.

  Kontakt z klubem Manufaktura Zdrowia: 882 126 668

  Źródło: www.lubin.pl

Facebook