• 26SIE2013

  Internetowa strefa klienta

  Drogie Klubowiczki,

  Od dnia 2 września 2013r. na naszej stronie www.manufakturafitnessu.pl uruchomiona zostanie INTERNETOWA STREFA KLIENTA poprzez którą będziecie mogły dokonywać zapisów na zajęcia.

  W związku z uruchomieniem strefy klienta zmieniają się zasady dokonywania rezerwacji na zajęcia fitness. Od dnia 2 września zapisywać się będzie można zawsze na 7 dni do przodu, np. od poniedziałku do poniedziałku, od wtorku do wtorku …

  Jednocześnie każda z Pań, która dwukrotnie nie przyjdzie na zarezerwowane zajęcia i nie odwoła rezerwacji, automatycznie otrzyma blokadę na rezerwację zajęć przez okres jednego tygodnia. Rezerwację można odwołać telefonicznie pod nr 882 126 668.

  Aby zalogować się do strefy klienta potrzeby będzie LOGIN, którym jest nr PESEL lub adres e-mail oraz HASŁO, które otrzymają Panie niebawem na swój adres mailowy.

  Prosimy wszystkie osoby, które chcą korzystać ze strefy klienta a przy wykupieniu karnetu nie podały adresów mailowych o ich zgłoszenie w recepcji Klubu. Dotyczy to również Pań posiadających karty MultiSport. Osoby nieposiadające dostępu do internetu będą mogły nadal dokonywać rezerwacji drogą telefoniczną bądź w recepcji Klubu

  Za pomocą strefy klienta będzie można również:

  • zakupić karnet do Klubu
  • możliwość pobrania swojej umowy w formie PDF
  • możliwość wprowadzenia danych do faktury
  • monitorować stan swoich płatności
  • na bieżąco śledzić postępy treningowe i sprawdzić ile czasu jeszcze potrzebujesz aby zrealizować swój cel

Facebook