• 26STY2015

  Kręgosłup w stresie

  Manufaktura seniora

  Zapraszamy do skorzystania z naszego autorskiego programu pt. SZKOŁA PLECÓW.
  Udział w programie pozwoli Ci pozbyć się bólu oraz wrócić do pełni aktywności fizycznej.
  Do ww. programu przyłączyć się może KAŻDY, kto ma problemy z bólami pleców, kręgosłupa, czy stawów.

   Program obejmuje:

  • Szczegółowy indywidualny wywiad zdrowotny (1h) – jeśli posiadasz już jakieś badania, zdjęcia oraz inna dokumentację medyczną zabierz ją ze sobą. Na jej podstawie nasza fizjoterapeutka przeprowadzi z Tobą wywiad medyczny i pomoże Ci dobrać odpowiednie ćwiczenia. Zakwalifikuje Cię również do odpowiedniej grupy osób ćwiczących.
  • Spotkanie pt. ,,KRĘGOSŁUP W STRESIE” (2h) obejmuje zagadnienia z zakresu podstaw anatomii, różnych schorzeń kręgosłupa, pleców i stawów oraz sposobów radzenia sobie z bólem. Pokażemy Ci jak ćwiczyć (również w miejscu pracy), aby zapobiegać napięciom mięśniowym, nieprawidłowej postawie i zespołom bólowym – spotkanie BEZPŁATNE!
  • Regularne ćwiczenia w grupach 3 – 4 – osobowych. Ćwiczenia rozluźniające i wzmacniające kręgosłup oraz mięśnie głębokie i mięśnie brzucha, tak istotne w profilaktyce kręgosłupa – 1h/tydzień. Dobrane do każdej grupy indywidualnie ze względu na rodzaj schorzenia i poziom zaawansowanie choroby i bólu.

  Zajęcia prowadzą doświadczone fizjoterapeutki – Gosia i Magda oraz trener personalny Monika . Połączenie ich wiedzy i doświadczenia w pracy z osobami z różnymi kontuzjami i dysfunkcjami, gwarantuje, że zrobimy wszystko, aby ulżyć Wam w cierpieniach.

  Zapomnij o kolejkach na NFZ i rutynowym traktowaniu. Każdy z pacjentów ma zapewniony indywidualny program rehabilitacyjny dostosowany do jego możliwości.

   

  Przyjdź do Manufaktury Fitnessu, umów się na rehabilitacje i poczuj się lepiej w swoim ciele.

Facebook