Masaże

W naszej ofercie posiadamy zarówno masaże służące poprawie zdrowia, czy wspomagające proces rehabilitacji i powrotu do pełnej sprawności np. po przebytym urazie, jak i masaże wspomagające proces pozbywania się tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i promocyjnymi cenami pakietów masaży:

Masaż antycellulitowy i modelujący

 

Masaże te skupiają się na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej, odprowadzeniu toksyn, regulacji płynów ustrojowych oraz co jest bardzo istotne, wzmacnianiu przesilonych mięśni i stawów w wyniku przeciążenia organizmu nadwagą.
Skuteczny masaż antycellulitowy powinien być masażem najintensywniejszym ze wszystkich. Ugniatanie, uciskanie i oklepywanie ciała jest dość bolesne, ponieważ jego zadaniem jest rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko w tkance podskórnej. Można dzięki niemu wymodelować i wyszczuplić sylwetkę a także pozbyć się cellulitu.
Na swoim koncie mamy już pierwsze osiągniecia. Możemy pochwalić się, że po 1 serii masaży modelujących Panie straciły średnio po 7 cm w obwodach. Pamiętajmy jednak, że same masaże bez odpowiedniego odżywiania i ćwiczeń nie zapewnią nam trwałych efektów.
Dodatkowo, nasze masażystki pracują na nowoczesnych urządzeniach rozbijania tkanki tłuszczowej innowacyjną technologią lasera diodowego (LIPOLASER) oraz rozbijania komórek tłuszczowych zimnem (KRIOLIPOLIZA).

Masaż sportowy

 

Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.
Masaż przed wysiłkowy – ma na celu przygotowanie organizmu do wysiłku sportowego, stosuje się go jako uzupełnienie rozgrzewki, ponieważ powoduje rozgrzanie stawów i ścięgien, rozluźnia mięśnie, podnosi elastyczność i efektywność mięśni;
Masaż powysiłkowy – ma na celu skrócenie czasu regeneracji organizmu po intensywnym i długotrwałym wysiłku. Jego głównym zadaniem jest usprawnienie krążenia krwi i limfy, a także zmniejszenie powysiłkowego napięcia mięśniowego.

Masaż rehabilitacyjny i klasyczny

 

Masaże rehabilitacyjne stosuje się gł. w stanach pourazowych, wadach postawy oraz bólach mięśni kręgosłupa i pleców. Mogą z nich korzystać także osoby po udarze mózgu, wylewach, stanach podyskopatycznych oraz w przypadku zaniku mięśni. Jedynym ograniczeniem są przeciwwskazania lekarskie, dlatego przed decyzją o rozpoczęciu serii zabiegów warto skonsultować się ze specjalistą.
Naszym atutem jest również fakt, iż jako nieliczni posiadamy w swoim zespole, zarówno fizjoterapeutów jak i trenerów osobistych. Pozwala to na połączenie masaży rehabilitacyjnych z rehabilitacją, a później z ćwiczeniami bardziej dynamicznymi.
Masaże przeprowadzają doświadczeni fizjoterapeuci – masażyści.

Masaż relaksacyjny

 

Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Masaże wykonywane są na miejscu w klubie lub w gabinecie masażu przy świecach i muzyce.

Kinesiotaping – Oklejenie plastrami

 

Metoda terapeutyczna polegająca na nakładaniu taśm o specjalnej strukturze na wybrane grupy mięśniowe w celu wspomagania lub hamowania napięcia mięśniowego. Technika wspomagania polega na symulacji skurczów mięśni w pełnym istniejącym zakresie ruchu dla uzyskania optymalnej aktywności fizycznej. Technika hamowania polega na redukcji napięcia mięśniowego np. w zespołach przeciążeniowych.


Przeciwskazania:
nowotwory, tetniaki, grużlica, choroby zakażne, gąraczka, ostre stany zapalne, nie leczone wady serca, nieustabilizowane nadcisnienie tętnicze, niewydolność krążeniowo oddechowa, choroby skóry, stany ropne, przerwanie ciagłosci skóry, świeżo podane blokady, zaawansowana osteoporoza, wczesne stany po złamaniach, wczesne stany po zerwaniach, naderwaniach (powiezi scięgien mięśni), zaawansowana miażdżyca, owrzodzenia podudzi, żylakiPrzeciwskazania do masażu brzucha:
ogólne przeciwwskazania, choroba wrzodowa z krwawieniem, kamica nerkowa i wątrobowa, stany zapalne dróg żółciowych, choroby jelit owrzodzenia, krwawienie jelit, zapalenie narządów miednicy mniejszej, krwawienia miesiączkowe, ciąża do 6 tyg. po porodzie, do 2 godz. po posiłku

Facebook