• 01LIP2015
  Nowości w Manufakturze ;-))

  Nowości w Manufakturze ;-))

  Drogie Panie od najbliższego tygodnia wprowadzamy nowe zajęcia do naszego grafiku.

  PROJEKT POMPKA
  Program stworzony z myślą o tych z Was, które chciałyby zaskoczyć i zawstydzić swoich Partnerów lub znajomych i nauczyć się robić perfekcyjne pompki. Razem z nami możecie przełamać własne słabości i stereotypy, że kobieta jako słabsza płeć musi być mniej sprawna od mężczyzn. Projekt, zarówno dla tych osób, które zaczynają od podstaw, jak i dla tych które chciałyby doszlifować swoje umiejętności. Efektem ubocznym zajęć będą piękne i smukłe ramiona oraz pewność, ze trening z Łukaszem wyciśnie z Was siódme poty i pomoże wzmocnić całe ciało oraz spalić mnóstwo kalorii!

  PROJEKT BRZUCH
  Połączenie ćwiczeń cardio z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie brzucha, mające na celu zarówno wzmocnienie mięśni, jak i spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicach talii. Program polega na wzajemnym przeplataniu ćwiczeń na mięśnie brzucha z ćwiczeniami cardio.

  Dodatkowo, te Panie , które posiadają karnet MANUFAKTURA GYM będą mogły korzystać z zajęć zorganizowanych na siłowni, np. Projekt pompka, Projekt brzuch oraz Smukłe nogi płaski brzuch.

Facebook