• 20MAJ2015
    Poznaj bodyArt z Moniką

    Poznaj bodyArt z Moniką

    Body Art – trening Roberta Steinbachera to intensywny, holistyczny trening funkcjonalny dla ciała i umysłu. Poprawia siłę, gibkość, wydolność oraz oddech. Oparty na zasadach Yin i Yang oraz 5 elementach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej trening Body Art tworzy dynamiczne połączenie pomiędzy ruchem aktywnym i pasywnym oraz między napięciem a rozluźnieniem. Udział w zajęciach Body Art jest całkiem nowym wyzwaniem dla indywidualnych potrzeb oraz ekscytującą i energizującą formą treningu na boso.

    „…Trening bodyArt pomógł mi odkryć nowe umiejętności i predyspozycje mojego ciała. Dzięki połączeniu ćwiczeń dynamicznych i statycznych lepiej je kontroluje, czuję że jest silniejsze, bardziej rozwinięte i smuklejsze. Deep Work to odmiana bodyArtu w której na podst. prostych i funkcjonalnych ćwiczeniach buduje się intensywny trening o zmiennym tempie, łącząc go z elementami stretchingu i pracą z oddechem.
    Jeśli więc chcecie poznać tajniki tego wspaniałego treningu i wspólnie ze mną popracować nad smuklejszą sylwetką – zapraszam już 29 maja o 19.00…”

Facebook