Manufaktura dla zdrowia

CO TO JEST TRENING PERSONANY, INDYWIDUALNY ORAZ GRUPOWY?

 

Trening personalny jest to trening indywidualnie dopasowany do każdego uczestnika biorącego w im udział. Niezależnie czy jest to trening indywidualny czy prowadzony w małej grupie. Niesie to za sobą wiele korzyści. Każdy kto zaczyna przygodę z trenerem ma pewność, że jego sesja będzie dopasowana pod względem jego możliwości, stanu zdrowia, kondycji, czy też samopoczucia.

W wyniku tych działań prawie 100% czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych każdego uczestnika. Tylko taka forma treningu personalnego daje bezpieczeństwo, gdyż trener stale nadzoruje pracę klienta, jego stan zdrowia, osiągnięcia i samopoczucie.

Poprawnie dobrany i wykonywany trening personalny daje gwarancję osiągnięcia lepszych efektów, przy mniejszym wysiłku oraz w krótszym czasie.

W trakcie trwania programu treningowego trener reguluje intensywność, rodzaj wykonywanych ćwiczeń oraz stale stymuluje układ nerwowy, mięśniowy oraz sercowo-naczyniowy. Dzięki temu klient może szybciej zauważyć swoje efekty, poprawę kondycji wytrzymałości, redukcji tkanki tłuszczowej.

DLACZEGO WARTO MIEĆ TRENERA OSOBISTEGO?

  • Trener osobisty dostosowuje rodzaj aktywności do potrzeb, wymogów i możliwości każdego klienta.
  • Układa plan treningowy w taki sposób, aby nie wkradła się w niego monotonia.
  • Stale czuwa nad klientem, aby ten wykonywał ćwiczenia w poprawny sposób, ze 100 % gwarancja bezpieczeństwa.
  • Motywuje oraz zachęca do pokonywania własnych barier oraz słabości.
  • Sprawia, iż aktywność fizyczna to nie tylko zło konieczne ale również dobra forma aktywnego spędzania czasu.
  • Uczy oraz edukuje w zakresie odżywiania, poprawy wykonywania ćwiczeń a także radzi jak ulepszyć styl życia codziennego
  • Trener osobisty to pierwsza i ostatnia deska ratunku. Jest jednocześnie i „sędzią i katem”.

Facebook