• 06WRZ2012

  www.lubin.pl – Manufaktura Zdrowia dla wszystkich

  Miejsce spotkania starych znajomych oraz okazja do zadbania o własną kondycję fizyczną! Takim hasłem kieruje się powstający klub fitness w Lubinie, Manufaktura Zdrowia. Właśnie tam, każdy będzie miał okazję skorzystać z elementów medical fitness, czyli profesjonalnych porad lekarza, który odpowie na pytania, jakie ćwiczenia są najlepsze na sam początek przygody ze sportem.

  Oprócz zajęć grupowych z fitness (np. aerobic, piltes, joga, step) oraz siłowni dostosowanej do potrzeb każdej kobiety, Manufaktura zapewnia tzw. strefy treningu personalnego (zajęcia pod okiem osobistego trenera) oraz strefy treningu wolnego (zajęcia z przyborami).

  Na miejscu tj. przy ulicy Konstytucji 3 Maja, każdy będzie mógł skorzystać z medical fitness, który łączy zalecenia lekarza z ćwiczeniami, dietą i zmianą trybu życia. Dodatkowo, w tej ofercie znajdą się zajęcia grupowe profilaktyki problemów z kręgosłupem, zajęcia dla seniorów, dzieci oraz ćwiczenia dla kobiet w ciąży i mam z niemowlętami.

  Zanim Manufaktura Zdrowia zacznie prężnie działać, jej pracownicy zapraszają na stoiska przedsprzedażowe w hipermarketach Real i Tesco w Lubinie. – Będziemy tam dostępni od poniedziałku do soboty od godziny 10.00 do 20.00, a w niedziele od 12.00 do 17.00.

  - Dla osób, które odwiedzą nasze stoiska, mamy niespodziankę. Prezenty oraz kupony zniżkowe do naszych partnerów (w tym np. bezpłatna wizyta u dietetyka). Zapraszamy Was wszystkich serdecznie. – zachęcają pracownicy Manufaktury Zdrowia.

  Kontakt:
  manufakturazdrowia.com.pl
  facebook.com/KlubManufakturaZdrowia?ref=hl
  tel. 882 126 668

  Żródło: www.lubin.pl

Facebook