Zdrowy kręgosłup

Chcielibyśmy przedstawić Wam, ofertę kompleksowego wsparcia osób z bólami kręgosłupa i stawów oraz osób wracających do aktywności fizycznej po przebytych urazach w formie zajęć TRENING KRĘGOSŁUPA.

Leczenie ruchem jest nieodłącznym elementem rehabilitacji. Często jest pomijane na rzecz fizykoterapii i masażu. Jest to ogromny błąd! Tylko dzięki terapii ruchem jesteśmy w stanie przerwać błędne koło bólowe poprzez zmniejszenie odruchowego wzmożonego napięcia mięśni przykręgosłupowych i poprawę stabilności odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Dlatego proponujemy Wam udział w TRENINGACH KRĘGOSŁUPA organizowanych przez Manufakturę Fitnessu. Udział w treningach pozwoli Wam pozbyć się bólu oraz wrócić do pełni aktywności fizycznej. Jednocześnie trening ten pomaga ukształtować sylwetkę i zachować dobrą formę. Z treningów mogą skorzystać nie tylko osoby, które chciałyby pozbyć się bólu pleców, ale także wszystkie te, które chcą wysmuklić swoją sylwetkę oraz ujędrnić ciało.

Treningi odbywają się w małych grupach (maksymalnie 3 osoby). Do programu przyłączyć się może KAŻDY, kto ma problemy z bólami pleców, kręgosłupa, czy stawów.

Treningi opierają się na ćwiczeniach rozluźniających i wzmacniających kręgosłup oraz mięśnie głębokie i mięśnie brzucha, tak istotne w profilaktyce kręgosłupa.

Oferujemy:

  • Zajęcia prowadzone przed wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów
  • Pokażemy jak ćwiczyć (również w trakcie pracy), aby zapobiegać napięciom mięśniowym, nieprawidłowej postawie i w efekcie zespołom bólowym

Zapomnij o kolejkach na NFZ i rutynowym traktowaniu. Każdy z pacjentów ma zapewniony indywidualny program rehabilitacyjny dostosowany do jego możliwości.

Dodatkowo w stałej ofercie klubu Manufaktura Fitnessu znajdziesz zajęcia prozdrowotne tj.: zdrowy kręgosłup, joga dla kręgosłupa, pilates itp.

Zapraszamy serdecznie. Szczegóły w recepcji klubu lub pod numerem tel.: 882 126 668.

Facebook